Kniha návštěv

Poděkování za pěkné ubytování

Horákovi 14.04.2019 | 14.04.2019

Díky za pohodlné a čisté ubytování.Byli jsme moc spokojeni.Krásné a klidné místo,skály hned za domem,prostě nádhera.

Poděkování

Dolejší Zuzana | 02.04.2019

Moc děkujeme za krásný víkend,paní Mrázková,za milé a předeším čisté prostředí Vašeho penzionu.Doporučíme našim známým a sami se těšíme,že zase přijedeme.
Přejeme krásné dny
Zuzka aJindra

Veliké díky a doporučujeme všem

Kamila Benešová Hodková | 21.08.2018

Prožili jsme s naší 5ti člennou rodinou překrásné dva týdny na přelomu července a srpna 2018 ve větším apartmánu. Tak výbornou dovolenou jsme asi zatím nezažili, a to jsme v naší republice cestovali již leckde. Ubytování krásně domácky příjemné, naprosto perfektně vybavená kuchyň, vše, co máma od 3 dětí vč. batolete k vaření potřebuje, pračka v těch k vedrech byla k nezaplacení a zahrada coby "výběh" pro děti také prima. A ty večery! Posezení s paní Mrázkovou a krásné povídání, přitom úžasný pohled na skály hned téměř za domem, na nich zapadající slunce a v noci krásné hvězdné nebe. Prostě nemělo to chybu. Děkujeme i za toleranci paní domácí, protože naše rodinka s jedním postiženým puberťákem, jedním divokým předškolákem a batoletem, které prošmejdí kde co, je občas testem trpělivosti. Paní Mrázková ji pro nás měla celých 14 dní, zlatá dáma :-) Všem přátelům pějeme po návratu na toto místo chválu, bylo to opravdu prima. Ještě jednou veliký dík a přejeme vše dobré.

Re: Veliké díky a doporučujeme všem

Mrázková | 21.08.2018

Vřelé díky. Ráda na vás vzpomínám a doufám, že se ještě setkáme. Mrázková

Krásná dovolená

Iveta a Petr | 17.08.2018

Pobyt v apartmánu má vynikající polohu. Není nad snídani na terase s výhledem na skalní město. Pohodlné a příjemné ubytování s kuchyňkou je
plně vyhovující pro milovníky přírody a skalních útvarů. Prožili jsme tu překrásný týden i díky paní Mrázkové. Přijeďte se přesvědčit!

poděkování

Michálkovi 30.6.2018 | 30.06.2018

Prožili jsme krásné 2 týdny v Tisé .Vybrali jsme ubytování co nejblíže k východisku do skal.Skutečnost předčila naše očekávání. Ubytování bylo příjemné, pokoj dobře a účelně vybaven, skály za domem, počasí nám vyšlo, co víc si přát. Děkujeme paní Mrázkové za milé přijetí i dostatek soukromí.

Bezvadné!

I+J+H Strnadovi | 09.05.2018

Bydleli jsme v pohodlně vybaveném apatmánu, nic nám nechybělo, všude bylo neuvěřitelně čisto, mohli jsme užívat pěkně upravenou zahradu a paní domácí byla velmi milá.
Mnohokrát děkujeme a těšíme se, že zase přijedeme!

Skvělé ubytování pro rodiny s dětmi

Šindelářovi | 08.05.2018

Děkujeme za parádní prázdniny!

Perfektně uklizený a pohodlně vybavený apartmán nabízí velmi příjemné ubytování na dosah Tiských skal. Po výletech se dá odpočívat na upravené zahradě nebo u grilu. Paní majitelka je ochotná a komunikativní. V našem případě byla víc než vstřícná k náročnějším požadavkům pro návštěvu s dvěma miminky. Můžeme jen doporučit!

Doporučení

Slavíkovi | 06.02.2018

Čisté a prostorné bydlení, milá paní domácí, nádherné skály hned za humny. Co víc si přát. Děkujeme!

Díky za krásnou dovolenou

Mirka S. | 12.08.2017

V domečku přímo pod Tiskými stěnami jsme prožili krásné dva týdny. Paní domácí se o své hosty výborně stará, snaží se maximálně vyjít vstříc a při tom máte pocit naprosto nerušeného soukromí. Vybavení apartmánu nemá chybu, cítili jsme se jako doma, pohodlí se vším všudy. V okolí krásná příroda s možností mnoha pěších i cyklistických výletů, oboje jsme si moc užívali! Ještě jednou děkujeme a budeme Tisou 68 doporučovat všem známým a přátelům.

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek