Kniha návštěv

týden 19.6-24.6 2023

pan Marcel | 25.06.2023

V domě paní Mrázkové jsem s manželkou a přáteli ( celkem 2+3 osoby) strávil týden. Ač byla paní Mrázková čerstvě po operaci kolena, zařídila, aby byl dům čistě uklizen. Každé bydlení mělo svou pračku, což jsme jako kolaři ocenili každý den. Obě kuchyňky byly přiměřeně vybavené na jednodušší vaření. Co by případně chybělo, věřím, že paní Mrázková zapůjčí ze svého :-) Venkovní posezení s novým teakovým nábytkem a s pergolou, krytým grilem včetně spousty dřeva nemělo chybu. Snad by se dalo trochu vylepšit jen posezení na horní venkovní terase. Spravilo by to několik obyčejných plastových křesílek. Ty současné kempingové jsou pro dlouhány trochu nepohodlné. Super bylo WI-FI připojení a kupodivu i na zahradě- to se hodilo při plánování dalších výprav. Prostě ideální základna pro výlety a pěkné posezení večer. Doporučuji. p.Marcel s přáteli.

Re: týden 19.6-24.6 2023

Mrázková | 26.06.2023

Děkuji, jsem moc ráda, že se vám mne líbilo. Také děkuji za vstřícnost, když mi váš kolega pomohl s prádlem. Bohužel, k plastu mám bytostný odpor. A něco těžšího nejsem schopna na terasu dopravit.

super víkend

Ivo Homola | 11.05.2023

Děkujeme za krásný pobyt v apartmánu. Vybavení je perfektní a výhled na skály nádherný. Stihli jsme jak tůru ve skalách, tak cyklo výlet po okolí zakončený pálením čarodějnic na místním hřišti. Děkujeme a doporučujeme.

Krásný konec podzimu

Michal | 13.02.2023

Na konci podzimu (listopad 2022) jsme v apartmánu strávili krásný prodloužený víkend. Okolí je nádherné, apartmán samotný poskytuje naprosto vše potřebné pro rodinný pobyt, koupelny a záchod jsou úplně nové a vše naprosto čisté.
Děkujeme a doporučujeme všem.

ubytování

Veronika | 26.09.2022

Prožili jsme u paní Mrázkové krásný týden. Pronajatý jsme měli pokoj s terasou s výhledem na Tiské stěny. Ubytování má zajištěné všechny potřeby k pobytu. Ubytování vřele doporučuji :-)

Jako u babičky o prázdninách.

Jirka a Marcela | 29.07.2022

Posíláme pozdrav do Tisé od Žebráku.
Zdravíme paní Mrázkovou,vše bylo v pořádku.Cítili jsme se jako u babičky na venkově o prázdninách.Stěny hned za humny.
Díky,
Marcela a Jirka.

Skvělá turistika

Vlasta Indrová | 05.06.2022

Strávili jsme v Tisé 6 dní a jsme moc spokojeni. Byli jsme ubytování ve 2 lůžkovém pokoji, čisťounkém, plně vybaveném včetně kuchyňky s kompletním kuchyňským zařízením. Paní Mrázková byla velmi vstřícná.
Domek č.68 je situován v bezprostřední blízkosti Tiských stěn a je ideálním výchozím místem na turistické trasy, čehož jsme plně využili i díky dobrému počasí. Byl to skvělý pobyt a vřele doporučujeme.

Vřelé díky

Petr Novotný | 05.09.2021

S rodinou jsme v apartmánu paní Mrázkové strávili krásný týden. Apartmán je prostorný, pohodlný, čistě uklizený a parádně vybavený (lednička, pračka, myčka, zánovní toaleta a sprchový kout). Jakožto odrostlý potomek jsem velice ocenil oddělené ložnice (ideální pro rodiny se staršími dětmi).
Tisá je skvělým výchozím bodem pro výlety po Ústeckém kraji, přímo z obce je možno vstoupit na trasu vedoucí po Tiských stěnách, na než je vidět z terasy i zahrady, co by kamenem dohodil leží Děčínský Sněžník s krásnou rozhlednou a nedaleko je to i do Německa, například na pevnost Königstein.
Děkujeme paní Mrázkové za příjemný pobyt, s pozdravem z Újezda: Novotná, Urban, Novotný.

Bezva týden

Hanzelovi | 23.07.2021

Byla to naše vůbec první návštěva Ústeckého kraje.....jsme ze severní Moravy. Krásné prostředí, projížďky na kole, Německo za humny a v neposlední řadě prima ubytování. Byli jsme po všech stránkách spokojeni my i děti. Apartmán je velmi prostorný a dostatečně vybavený. Všude bylo čisto a paní Mrázková se o své hosty dobře stará.
Tímto ji zdravíme a všem Tisou a č.p.68 vřele doporučujeme.

Přijedeme zase

Jindřiška a Míla 2020 | 29.11.2020

Dobře se nám spalo na pohodlných postelích a v příjemných lůžkovinách, zvláště jsme ocenili prachové polštáře. Nic nám v ubytování nechybělo, jen venku slunce, a proto přijedeme zase, ale za lepšího počasí. A už teď se těšíme.

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek