Kniha návštěv

Vřelé díky

Petr Novotný | 05.09.2021

S rodinou jsme v apartmánu paní Mrázkové strávili krásný týden. Apartmán je prostorný, pohodlný, čistě uklizený a parádně vybavený (lednička, pračka, myčka, zánovní toaleta a sprchový kout). Jakožto odrostlý potomek jsem velice ocenil oddělené ložnice (ideální pro rodiny se staršími dětmi).
Tisá je skvělým výchozím bodem pro výlety po Ústeckém kraji, přímo z obce je možno vstoupit na trasu vedoucí po Tiských stěnách, na než je vidět z terasy i zahrady, co by kamenem dohodil leží Děčínský Sněžník s krásnou rozhlednou a nedaleko je to i do Německa, například na pevnost Königstein.
Děkujeme paní Mrázkové za příjemný pobyt, s pozdravem z Újezda: Novotná, Urban, Novotný.

Bezva týden

Hanzelovi | 23.07.2021

Byla to naše vůbec první návštěva Ústeckého kraje.....jsme ze severní Moravy. Krásné prostředí, projížďky na kole, Německo za humny a v neposlední řadě prima ubytování. Byli jsme po všech stránkách spokojeni my i děti. Apartmán je velmi prostorný a dostatečně vybavený. Všude bylo čisto a paní Mrázková se o své hosty dobře stará.
Tímto ji zdravíme a všem Tisou a č.p.68 vřele doporučujeme.

Přijedeme zase

Jindřiška a Míla 2020 | 29.11.2020

Dobře se nám spalo na pohodlných postelích a v příjemných lůžkovinách, zvláště jsme ocenili prachové polštáře. Nic nám v ubytování nechybělo, jen venku slunce, a proto přijedeme zase, ale za lepšího počasí. A už teď se těšíme.

Velmi příjemné

Marcela Knížková | 18.08.2020

Prostorné, světlé ubytování s perfektním vybavením za velmi rozumnou cenu. Hezká lokalita výborná pro podnikání výletů.Děkujeme paní Mrázkové za hezké přijetí a dostatek soukromí.

Perfektní ubytování

Roman Dlouhý | 02.08.2020

Takhle si představuji perfektní ubytování. Byli jsme tu letos v červnu a naprostá spokojenost úplně se vším. Vřele mohu doporučit, za mě 10 z 10.

Jako doma...

Kuželovi | 16.05.2020

Tisá to je sen a v kombinaci s tímto ubytováním a nejlepší paní domácí není lepšího! Děkujeme a doporučujeme všem!!!

Krásné a pohodové

Petr | 03.03.2020

Krásné a pohodové ubytování na skvělém místě, vše bez problémů a s úsměvem. Doporučuje celá rodina.

Poděkování za pěkné ubytování

Horákovi 14.04.2019 | 14.04.2019

Díky za pohodlné a čisté ubytování.Byli jsme moc spokojeni.Krásné a klidné místo,skály hned za domem,prostě nádhera.

Poděkování

Dolejší Zuzana | 02.04.2019

Moc děkujeme za krásný víkend,paní Mrázková,za milé a předeším čisté prostředí Vašeho penzionu.Doporučíme našim známým a sami se těšíme,že zase přijedeme.
Přejeme krásné dny
Zuzka aJindra

Veliké díky a doporučujeme všem

Kamila Benešová Hodková | 21.08.2018

Prožili jsme s naší 5ti člennou rodinou překrásné dva týdny na přelomu července a srpna 2018 ve větším apartmánu. Tak výbornou dovolenou jsme asi zatím nezažili, a to jsme v naší republice cestovali již leckde. Ubytování krásně domácky příjemné, naprosto perfektně vybavená kuchyň, vše, co máma od 3 dětí vč. batolete k vaření potřebuje, pračka v těch k vedrech byla k nezaplacení a zahrada coby "výběh" pro děti také prima. A ty večery! Posezení s paní Mrázkovou a krásné povídání, přitom úžasný pohled na skály hned téměř za domem, na nich zapadající slunce a v noci krásné hvězdné nebe. Prostě nemělo to chybu. Děkujeme i za toleranci paní domácí, protože naše rodinka s jedním postiženým puberťákem, jedním divokým předškolákem a batoletem, které prošmejdí kde co, je občas testem trpělivosti. Paní Mrázková ji pro nás měla celých 14 dní, zlatá dáma :-) Všem přátelům pějeme po návratu na toto místo chválu, bylo to opravdu prima. Ještě jednou veliký dík a přejeme vše dobré.

1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek