Kniha návštěv

Krásný konec podzimu

Michal | 13.02.2023

Na konci podzimu (listopad 2022) jsme v apartmánu strávili krásný prodloužený víkend. Okolí je nádherné, apartmán samotný poskytuje naprosto vše potřebné pro rodinný pobyt, koupelny a záchod jsou úplně nové a vše naprosto čisté.
Děkujeme a doporučujeme všem.

ubytování

Veronika | 26.09.2022

Prožili jsme u paní Mrázkové krásný týden. Pronajatý jsme měli pokoj s terasou s výhledem na Tiské stěny. Ubytování má zajištěné všechny potřeby k pobytu. Ubytování vřele doporučuji :-)

Jako u babičky o prázdninách.

Jirka a Marcela | 29.07.2022

Posíláme pozdrav do Tisé od Žebráku.
Zdravíme paní Mrázkovou,vše bylo v pořádku.Cítili jsme se jako u babičky na venkově o prázdninách.Stěny hned za humny.
Díky,
Marcela a Jirka.

Skvělá turistika

Vlasta Indrová | 05.06.2022

Strávili jsme v Tisé 6 dní a jsme moc spokojeni. Byli jsme ubytování ve 2 lůžkovém pokoji, čisťounkém, plně vybaveném včetně kuchyňky s kompletním kuchyňským zařízením. Paní Mrázková byla velmi vstřícná.
Domek č.68 je situován v bezprostřední blízkosti Tiských stěn a je ideálním výchozím místem na turistické trasy, čehož jsme plně využili i díky dobrému počasí. Byl to skvělý pobyt a vřele doporučujeme.

Vřelé díky

Petr Novotný | 05.09.2021

S rodinou jsme v apartmánu paní Mrázkové strávili krásný týden. Apartmán je prostorný, pohodlný, čistě uklizený a parádně vybavený (lednička, pračka, myčka, zánovní toaleta a sprchový kout). Jakožto odrostlý potomek jsem velice ocenil oddělené ložnice (ideální pro rodiny se staršími dětmi).
Tisá je skvělým výchozím bodem pro výlety po Ústeckém kraji, přímo z obce je možno vstoupit na trasu vedoucí po Tiských stěnách, na než je vidět z terasy i zahrady, co by kamenem dohodil leží Děčínský Sněžník s krásnou rozhlednou a nedaleko je to i do Německa, například na pevnost Königstein.
Děkujeme paní Mrázkové za příjemný pobyt, s pozdravem z Újezda: Novotná, Urban, Novotný.

Bezva týden

Hanzelovi | 23.07.2021

Byla to naše vůbec první návštěva Ústeckého kraje.....jsme ze severní Moravy. Krásné prostředí, projížďky na kole, Německo za humny a v neposlední řadě prima ubytování. Byli jsme po všech stránkách spokojeni my i děti. Apartmán je velmi prostorný a dostatečně vybavený. Všude bylo čisto a paní Mrázková se o své hosty dobře stará.
Tímto ji zdravíme a všem Tisou a č.p.68 vřele doporučujeme.

Přijedeme zase

Jindřiška a Míla 2020 | 29.11.2020

Dobře se nám spalo na pohodlných postelích a v příjemných lůžkovinách, zvláště jsme ocenili prachové polštáře. Nic nám v ubytování nechybělo, jen venku slunce, a proto přijedeme zase, ale za lepšího počasí. A už teď se těšíme.

Velmi příjemné

Marcela Knížková | 18.08.2020

Prostorné, světlé ubytování s perfektním vybavením za velmi rozumnou cenu. Hezká lokalita výborná pro podnikání výletů.Děkujeme paní Mrázkové za hezké přijetí a dostatek soukromí.

Perfektní ubytování

Roman Dlouhý | 02.08.2020

Takhle si představuji perfektní ubytování. Byli jsme tu letos v červnu a naprostá spokojenost úplně se vším. Vřele mohu doporučit, za mě 10 z 10.

Jako doma...

Kuželovi | 16.05.2020

Tisá to je sen a v kombinaci s tímto ubytováním a nejlepší paní domácí není lepšího! Děkujeme a doporučujeme všem!!!

1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek