Kniha návštěv

Bezvadné!

I+J+H Strnadovi | 09.05.2018

Bydleli jsme v pohodlně vybaveném apatmánu, nic nám nechybělo, všude bylo neuvěřitelně čisto, mohli jsme užívat pěkně upravenou zahradu a paní domácí byla velmi milá.
Mnohokrát děkujeme a těšíme se, že zase přijedeme!

Skvělé ubytování pro rodiny s dětmi

Šindelářovi | 08.05.2018

Děkujeme za parádní prázdniny!

Perfektně uklizený a pohodlně vybavený apartmán nabízí velmi příjemné ubytování na dosah Tiských skal. Po výletech se dá odpočívat na upravené zahradě nebo u grilu. Paní majitelka je ochotná a komunikativní. V našem případě byla víc než vstřícná k náročnějším požadavkům pro návštěvu s dvěma miminky. Můžeme jen doporučit!

Doporučení

Slavíkovi | 06.02.2018

Čisté a prostorné bydlení, milá paní domácí, nádherné skály hned za humny. Co víc si přát. Děkujeme!

Díky za krásnou dovolenou

Mirka S. | 12.08.2017

V domečku přímo pod Tiskými stěnami jsme prožili krásné dva týdny. Paní domácí se o své hosty výborně stará, snaží se maximálně vyjít vstříc a při tom máte pocit naprosto nerušeného soukromí. Vybavení apartmánu nemá chybu, cítili jsme se jako doma, pohodlí se vším všudy. V okolí krásná příroda s možností mnoha pěších i cyklistických výletů, oboje jsme si moc užívali! Ještě jednou děkujeme a budeme Tisou 68 doporučovat všem známým a přátelům.

Výborné ubytování

Jitka Skopalová | 25.07.2017

Ubytování velmi dobré, čisté, perfektně vybavené, klidné místo.
Paní majitelka je příjemná a vstřícná. Nic nám zde nechybělo, byli jsme spokojeni. Doporučujeme vyzkoušet.

Doporučení

Jana a Míra | 09.08.2016

Byli jsme zde velmi spokojeni. Obec Tisou jsme si vybrali hlavně kvůli strategické poloze vzhledem k plánovaným výletům. Čistota, výbava a možnosti ubytování byly nad naše očekávání. Obzvláště když se přihlédne k ceně. Můžeme jen doporučit.

Poděkování a doporučení

Jana S. | 02.06.2016

Krásné ubytování, dostatek prostoru, čisté prostředí, výborné vybavení, vstřícná paní domácí. A nádherná příroda kolem, v nejbližším i vzdálenějším okolí mnoho krásných míst k navštívení. Doporučuji a mnohokrát děkuji.

Děkujeme a doporučíme známým

manželé z Plzně | 24.04.2016

Bylo nám u Vás dobře,pokoj je velmi příjemný,všude čisto.Krásná příroda,výhledy na České středohoří jsou parádní,skalní stěny na dosah a obec Tisá je pozoruhodná.Velmi se nám líbilo,děkujeme.

Poděkování a doporučení

Veronika a Pepa z Brna | 23.08.2015

Příjemné, čisté a plně dostačující ubytování za velmi příznivou cenu. Paní domácí je moc milá a vstricna. V bezprostřední blízkosti domu Tiske stěny a CHKO Labské pískovce, kousek odtud NP České Švýcarsko, ideální poloha pro pěší i cykloturistiku. Vřele doporučujeme!

Velké díky a doporučení

Martina a Honza Brabcovi | 26.07.2015

Všem bychom chtěli doporučit ubytování u paní Mrázkové. Paní domácí je velmi příjemná a vstřícná. Apartmán byl čistý a k našemu překvapení zcela vybavený (pračka, žehlička, fén, myčka, veškeré nádobí, televizor, ručníky, osušky, mýdla i šampony). Paní Mrázková dokonce zajistila i dětskou postýlku a nočník pro naše mimčo. Nikdy jsme se s takovou ochotou nesetkali.
V Tisé je pošta, obchod, několik restaurací a hlavně klid a krásná příroda.
Tímto bychom Vám chtěli ještě jednou moooc poděkovat.

<< 1 | 2 | 3 | 4 >>

Přidat nový příspěvek